On air
Next
Event list

FOLKIE NIGHT

Folkie NightPrvý zo série koncertov Folkie Night. Ak patríte medzi fanúšikov akustickej hudby s nádychom folku a bluesu, Bohéma bar je pre vás tým pravým miestom. Večerom vás bude sprevádzať tvorba troch slovenských pesničkárov. Príďťe si vychutnať bohémsku atmosféru.

Viťo Chrappa
Viťo sa vo svojej tvorbe pohybuje medzi popom, folkom a rockom. Pri písaní piesní sa inšpiruje prírodou, cestovaním a samozrejme zaujímavými dievčatami. Je spevákom a skladateľom skupiny Červený Bicykel, ktorá vo februári vydáva svoj debutový album.

Ado Juráček
Ado je zakladateľom projektu Folkie. Piesne o láske, cestovaní a spoločnosti sú inšpirované zvukom klasického amerického folku. Jeho texty sú sladké ako med, inokedy ostré ako britva. V roku 2018 vydal album Trubadúr, na ktorom spolupracoval aj s Janou Kirschner.

be.Well Music
Jadro hudobnej skupiny be.Well tvorí Patrícia a Andrej Kováčik. Tóny gitary či ukulele prepletené nežným no zmyselným ženským vokálom vás chytia za srdce. Pop strieda súčasný folk a jemný nádych blues vás zaručene nenechá chladnými.

———-
Vstup je voľný

NMR