LOREM IPSUM, SASHA MAMAEV


Event Details


Pozývame vás na Koncert na počesť Huddbu, 20. júla do bratislavského Klubu umelcov, na ktorom vystúpia Sasha Mamaev a skupina Lorem Ipsum.

Lorem Ipsum vznikli vďaka jam session v jednej bratislavskej galérii. Pôvodná zostava fungovala od jesene 2012. Po interných zmenách a niekoľkoročnej odmlke znovu pôsobia od leta 2019. Hrajú hudbu s radosťou, skladby vznikajú výlučne improvizáciou v skúšobni, kde každý pridá svoje končatiny k výslednému dielu. Výsledkom sú jazz-rockové inštrumentálky s trochou improvizácie. Repertoár kapely je zložený výhradne z vlastnej tvorby.

Sasha Mamaev sa narodil v Moskve a vyrastal v krajinách ako Turecko, Keňa a USA. Neskôr žil a hral v rôznych kapelách v USA, Španielsku a na Slovensku. Je zakladatel’om a lídrom kapely GONSOFUS, známej unikátnymi živými vystúpeniami ako na Slovensku tak aj po celej Európe, v USA aj v Rusku. V Klube Umelcov Sasha zahrá ​sólovy koncert​ s použitím rôznych nástrojov a jeho obľúbeného loop pedálu. Nebudú chýbať ani úplne akustické skladby.​ Pre fanúšikov kapely to bude skvelá moznosť vypočuť si staré, nové aj vôbec nehrané skladby v inom formáte.

Udalosť na FB

Foto: Koscik photos