NATURE


Event Details

  • Date:
  • Venue: Jahodná , Sever
  • Categories:

Program, účinkujúci, miesto aj dodávatelia festivalu Nature zostávajú temer rovnakí, zmenili sme však dátum podujatia. Namiesto odštartovania letných prázdnin bude festival prázdniny zakončovať. Kvôli ochoreniu COVID-19 a s ním súvisiacimi opatreniami, je dátum festivalu nanovo stanovený na posledný augustový víkend 28.-30-8.2020.

Nature Festival

Nehádžeme flintu do kukurice, jednoducho veríme a ideme ďalej. Náš festival nie je veľký a angažuje prevažne domácu scénu hudobníkov a spíkrov, preto sme si vedeli dovoliť program preskupiť na iný dátum.

Všetci účinkujúci reagovali ústretovo a s pochopením.

Sme predsa všetci na jednej lodi. Teraz dokonca viac, ako kedykoľvek predtým. Pevne verím, že hlad po kultúre a zmysluplných debatách na enviro témy, ktorý v nás v týchto mesiacoch rastie, spoločne uhasíme koncom augusta v rekreačnom stredisku Jahodná pri Košiciach.

A keby náhodou aj nie, pretože závažnosť situácie si uvedomujeme a budeme plne rešpektovať nariadenia autorít tohto štátu, svet sa nezrúti. Festival má potenciál, myšlienku a posolstvo ktoré nezmizne ani o rok.“ Vyjadril sa riaditeľ festivalu NATURE, Rastislav Šimko.

Motto festivalu Nature: „…až keď bude otrávená posledná rieka a vyrúbaný posledný strom , snáď pochopíme, že peniaze sa jesť nedajú. Nedovoľme nám prísť až sem…“

Program

Facebook Event

Rastislav Šimko