POHODA FESTIVAL 2021


Event Details


Pohoda je umelecký festival na ktorom sa alternatíva, indie, elektronika, world music a punk stretávajú s klasikou; spolu s literatúrou, tancom, vizuálnym umením, filmom a divadlom.

Pohoda festival 2021

Organizátor Michal Kaščák o festivale povedal: „Pohodu sa snažíme robiť s rovnakým prístupom, ako keď pozývate niekoho k sebe domov na návštevu. Chcete, aby sa u vás cítil dobre, aby mal dobrý program, aby si mal kde sadnúť a ak chce, aj kde prespať, pripravíte dobré jedlo a pitie a urobíte všetko pre to, aby sa cítil dobre aj v kúpeľni či na záchode. Potom môžete počúvať dobrú hudbu, tancovať, pozerať filmy, debatovať o radostiach i problémoch vesmíru, preberať umenie, každý čo chce a ako chce. Veríme, že tento prístup naši návštevníci cítia. My môžeme s určitosťou povedať, že sú to úžasní hostia. Vytvárajú tú najlepšiu atmosféru, akú na festivalovej scéne poznáme.“

Na Festival Pohoda 2021 je už potvrdených niekoľko lákavých interpretov.

Sú medzi napríklad: Thom Yorke, FKA Twigs, Metronomy, The Libertines, Wolf Alice, Archive, Glass Animals, Kokoroko, Liraz, Acid Arab, Purity Ring, Iva Bitová a ďalší.

Viac informácií nájdete na: www.pohodafestival.sk

Facebook event

NMR (foto: Martina Mlčúchová)