SLÁVNOSTI V BOHUNICIACH


Event Details


7. až 8. augusta vypuknú Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach, ktoré budú náhradou za festival Červeník.

Slávnosti Bohunice 2020

V amfiteátri zahrajú kapely HEX, Tublatanka, INEKAFE, Vidiek, Helenine oči, Zóna A či Alkehol. Priaznivci rôznych hudobných žánrov sa napriek obmedzeniam môžu tešiť aj na ďalšie dva obľúbené festivaly. 14. až 15. augusta vypuknú Hody Trebatice a leto ako vždy zakončí 27. až 29. augusta 2020 kultový festival Lodenica v Piešťanoch.

Zoskupenie poslancov v obci Červeník sa po dlhých desaťročiach rozhodlo zrušiť obľúbené slávnosti a zároveň odmietnuť aj ich obmedzenú verziu. Napriek tomu špičkové kapely zahrajú v pôvodnom termíne 7.až 8. júla.

„Drahí návštevníci festivalu Červeník, po zasadnutí schôdze obecných poslancov obce Červeník, sa rozhodlo, že festival nám zakázali organizovať na pôvodnom mieste. Pre veľký záujem sme sa však rozhodli festival presunúť do amfiteátra v Jaslovských Bohuniciach pod názvom „Slávnosti v Jaslovských Bohuniciach“ v spolupráci s obcou Jaslovské Bohunice. Dátum, ako aj program akcie zostáva nezmenený. Zakúpene vstupenky tiež zostávajú v platnosti,“ hovorí organizátor podujatia Dušan Drobný.

Nenechajte si ujsť festival s jedinečnou atmosférou a skvelým programom. Všetky informácie nájdete na festivalcervenik.sk 

„V Jaslovských Bohuniciach sme hrali pred pár rokmi a bol to výborný koncert vo veľmi príjemnom prostredí. Tešíme sa opäť na našich fanúšikov a na kamarátov z hudobnej branže, s ktorými sa máme možnosť stretnúť len počas letných akcií,“ teší sa na koncerty Tomáš „Yxo“ Dohňanský z kapely HEX.

Aj napriek obmedzeniam v súvislosti s korona vírusom sa uskutočnia aj ďalšie dva  festivaly. 14. až 15. augusta 2020. vypuknú na Motokárovej Dráhe v Trebaticiach Hody. O zábavu sa postarajú HEX, Dalibor Janda so skupinou Prototyp, Kali a Peter Pann, skupiny Le Payaco, Polemic, Zóna A, Bijouterrier a mnoho ďalších.

Nora Krchňáková