SON LUX


Event Details


Trio Son Lux, po vydaní svojho trojalbumu z roku 2021 „Tomorrows“ a 49-skladbového soundtracku k filmu „A24 Everything Everywhere All At Once“, sa vydáva na turné po Európe. Okrem toho, že tento rok vystúpia na viacerých festivaloch, prídu potešiť svojich fanúšikov aj na Slovensko.

Son Lux - koncert MMC

Son Lux, ktorí sa v alternatívnejšej časti hudobného sveta preslávili skladbou „Easy“, prídu do slovenskej metropoly s úplne čerstvým materiálom. Nedávno totiž vydali 4-pesničkové EP „Yesterday’s Wake“.

Nahrávka bola zavŕšením kolekcie „Brighter Wounds“, ktorá nesie rovnaký názov ako ich dosiaľ posledný štúdiový album. Okrem spomenutého speváka a klávesáka Ryana Lotta na ňom patricipovali gitarista Rafiq Bhatia a bubeník Ian Chang a presne v tejto zostave prídu aj do Bratislavy.

Návštevníci koncertu sa pritom môžu tešiť nielen na strojové prevedenie výberu z diskografie, ale aj zaujímavé živé úpravy skladieb.

Son Lux totiž patria medzi skupiny, ktoré tvoria nielen v štúdiu, ale aj priamo na vystúpeniach. O to zaujímavejšie byť na ich koncerte bez ohľadu na to, koľkokrát ste ich predtým počuli naživo.

Facebook event

NMR