On air
Next
Event list

SOUFLY

SouflyMax Cavalera je stelesnením tvorivej energie. Mysteriózny šaman, protestný spevák, revolučný hrdina, pravý metalhead, zúrivý konzument ťažkej hudby všetkých odtieňov, manžel, otec, líder, skladateľ … Cavalera vládne ako adoptívny šéf generácie fanúšikov, tiahnucich sa z najtvrdších slumov Južnej Ameriky až ku najchladnejším hraniciam Ruska. Všade, kde sú ľudia zbavení práv slúžia piesne 🇺🇸SOULFLY ako ich hymny.

Max Cavalera vypustil na svet štvrtú nahrávku Cavalera Conspiracy, a už ho zase svrbia prsty. V januári začal nahrávať nový album Soulfly.

Nový album by mal nadviazať na posledné dielo Soufly Archangel (2015) a objaviť by sa mala behom tohto leta. Kapela bude spolupracovat s Joshom Wilburom, s ktorým má Max osobné skúsenosti z práce na albume svojho ďalšieho projektu Killer Be Killed. 

Podľa kapely by platňa mala nabrať smer Roots, prelomového a kultového počinu Sepultury z roku 1994. Na ktorom Sepultura využila zvuky nahrané uprostred džungle u indiánov. Roots bol pre Maxa zároveň posledným albumom v Sepulture pred (ne)dobrovoľným odchodom. Tento legendárny album ste si v plnej sile mohli užiť v Bratislave v roku 2017. Skladby z nového albumu Soulfly budete môcť počuť už v júli na koncerte v bratislavskom MMC.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/299681223902090/