ALBUM AFRICKEJ SKUPINY WAKANDA WISION VZNIKOL V SLOVENSKEJ PRODUKCII

Wakanda Wision vydávajú debutový album s názvom „Substance“. Pokrstia ho na Wakelake už túto sobotu.

V piatok 17. 6. 2022 vyšlo debutové EP africkej formácie Wakanda Wision s názvom „Substance“. O deň neskôr album čaká veľkolepý krst, ktorý sa uskutoční v rámci akcie Bam Bam na Wakelake na Zlatých pieskoch v Bratislave.

Wakanda Wision si publikum zamilovalo na minuloročnom festivale UPRISNGček. Formácia zložená z afrických muzikantov Slovensku lásku k hudbe opätovala veľmi pekným spôsobom. Aktuálne vydáva svoje debutové EP, ktoré vznikalo v bratislavskom štúdiu a The Wellders.
Africké melódie a rytmy & RAP

Wakanda Wision je skupina talentovaných MCs, ktorých spája hudobná produkcia založená na kombinácii afrických melódií a rytmov s rapom.

Trojica raperov Nova (Keňa), Ormay (Zambia) a Kunta J (Gabon) sa umelecky spojila s hráčom na klávesové nástroje a producentom kapely Medial Banana. Lukie FWD sa na albume Substance podpísal pod všetkých deväť skladieb. Obálku navrhla výtvarníčka Miriam Tichá. Novinka vychádza na všetkých digitálnych platformách a v limitovanom počte CD, ktoré budú k dispozícii na krste albumu alebo v e-shope Rukahore.sk.

Launch party na BAM BAM

Pesničky z nového albumu si budeme môcť vypočuť aj naživo. V sobotu 18. 6. sa uskutoční krst albumu. Udeje sa tak na akcii Bam Bam na obľúbenom Wakelake na Zlatých pieskoch. Exotická trojica sa nalodí na plávajúce pódium a nebude pri tom sama! Wakanda Wision doplnia Akel Bango a Smooth Monkey z Rakúska a domáci DJs Simple Sample, Pokyman a Fancy. Takže sa môžete tešiť na veľkú party a na poriadnu nálož slov, ktorá bude mať mimoriadne silný flow! Vstup na akciu je zdarma.

Sveťo Moravčik (foto: Vladiss)