Jessie Ware vydá 20. októbra album Glasshouse

Jessie Ware - GlasshouseAnglická speváčka Jessie Ware vydá 20. októbra tretiu štúdiovku s názvom Glasshouse. Novinka bude obsahovať trinásť skladieb. Z nich už interpretka ponúkla piesne Midnight, Selfish Love a Alone.

Ako už skôr 32-ročná rodáčka z Londýna prezradila, vydanie albumu spomalilo jej tehotenstvo. „ Snažila som sa s touto nahrávkou ponáhľať a potom som otehotnela. Myslím, že tehotenstvo ma prinútilo, aby som sa zamyslela nad tým, čo mám a zistiť, čo môžem urobiť lepšie,“uviedla v rozhovore v rozhlasovej relácii Annie Mac v BBC Radio 1. Speváčka vlani v septembri priviedla na svet dcéru.

Jessie Ware vydala debutový album Devotion v auguste 2012. Nahrávka sa dostala v UK Charte na piate miesto a speváčke vyniesla nomináciu na Mercury Prize. Nasledovala štúdiovka Tough Love (2014), ktorá sa v spomínanom rebríčku umiestnila na deviatej priečke. Jej skladba Meet Me in the Middle sa objavila na soundtracku filmu Päťdesiat odtieňov sivej (2015) a nahrávka Till The End zase doplnila hudobný sprievod snímky Predtým, ako som ťa poznala (2016). Interpretka má na konte aj štyri nominácie na MOBO Awards alebo tri nominácie na BRIT Awards.

Tracklist albumu Jessie Ware – Glasshouse:
01 Midnight
02 Thinking About You
03 Stay Awake, Wait For Me
04 Your Domino
05 Alone
06 Selfish Love
07 First Time
08 Hearts
09 Slow Me Down
10 Finish What We Started
11 Last of the True Believers ( feat. Paul Buchanan)
12 Sam
13 Til The End

Zdroj článku: Sita