ROBERT POSPIŠ & MARTIN SILLAY ODOHRAJÚ KONCERTY V TROCH MESTÁCH

Tri koncerty, tri slovenské mestá. Pesničkárka dvojica Robert Pospiš & Martin Sillay vyráža na krátke koncoročné turné. Hudobníci na ňom odohrajú skladby, ktoré reprezentujú ich pesničkársku tvorbu.

„Po dlhšej dobe sme sa vrátili ku skladbám, ktoré dokážeme zahrať aj v tej najintímnejšej podobe. Veríme, že v nej dostanú novú silu. Veľmi sa na to tešíme,“ dodáva ku konceptu turné Robert Pospiš. Spoločne s Martinom Sillayom odohrajú koncerty v Banskej Štiavnici, Prešove a Bratislave. Hudobná, producentská a vydavateľská dvojica má za sebou intenzívne obdobie so slovensko-americkým projektom Spev Tebe.

Vo svojom vydavateľstve Real Music House vydali hudobníci tento rok viac ako pätnásť albumov domácej hudobnej špičky. V tomto období Pospiš a Sillay pracujú na nových skladbách. „Bude to album, ktorý bude odzrkadľovať atmosféru v našej spoločnosti,“ vysvetľuje Pospiš ústredný motív pripravovanej nahrávky.

„Koncerty, ktoré odohráme v našich troch obľúbených slovenských mestách, budú stáť na skladbách z našej minulosti. Zahráme ich v novej podobe. Srdečne všetkých pozývame,“ dodáva Martin Sillay.

Robert Pospiš & Martin SIllay – Tour 2019:

29.11. – Banská Štiavnica – Eleuzína
15.12. – Bratislava – Klub pod lampou / Spojené s podujatím Real Music House Night
19.12. – Prešov – Christiania

Real Music House (foto: Ondrej Forus)