FESTIVAL UPRISING ZVEREJNIL FINÁLNY LINE-UP

uprisng 2016 logo defDo Uprisingu ostáva týždeň. Je najvyšší čas rozplánovať si festivalový víkend. Na webstránke festivalu nájdete časový harmonogram všetkých štyroch pódií v prehľadnej tabuľke. Berte si preto perá, diáre a hor sa krúžkovať, nech nepremeškáte niektorého z headlinerov.

Viac na: www.uprising.sk/table-program

Uprising program

NOVÁ UPRISING HYMNA OD RAS MUHAMADA

UP, UP, UP! Indonézsky reggae ambasádor Ras Muhamad sa postaral o novú festivalovú hymnu.  Naživo ju Ras predvedie v svojej slovenskej premiére v sobotu 27. augusta o 18.00 na Arena stagei. Vypočuť si ju ale môžete už teraz.

VY ROZHODNETE, KTO SI ODNESIE TROFEJ

Hudobný súboj sound systémov sa stáva čoraz viac populárnejšou udalosťou festivalov a klubových akcií. Tento rok si sily zmerajú skúsené soundy Four Star Foundation & OSF z Rakúska proti Poliakom Splendid & Sensithief. V sobotu sa od polnoci na Dancehall stage-i spoločne a zároveň proti sebe postarajú o riadnu  bláznivú atmosféru.

NOVINKA: TENT INN & LOCK INN

Nechce sa ti vláčiť na Uprising ťažký stan? Vyber si Tent Inn a stan si ťa počká priamo na festivale. V oplotenom a stráženom areáli bude pre teba postavený stan pre 2 osoby s 2 karimatkami a 2 dekami. V areáli si užiješ aj súkromnú pieskovú pláž, tobogan či bar s reštauráciou a recepciou, ktorá ťa včas zobudí na obľúbený koncert.

Ak chceš mať na festivale o starosť menej, príď na recepciu do veľkého stanu s bezpečnostnými skrinkami. Lock Inn vybaví všetky formality a ty dostaneš kľúčik od svojej skrinky. Jej súčasťou sú aj dve elektrické zástrčky, kde si ty aj tvoj kamarát môžete nechať nabíjať telefón, foťák či comp.

Obe služby si môžete zakúpiť rovnako ako vstupenky v sieti Ticketportal.

UPRISING PLAGAT

Zdroj článku: Uprising festival