GENUINE JACKS PREDSTAVUJÚ FARBAMI ZALIATU PIESEŇ CREEP LOVER

Genuine Jacks - Creep Lover

Slovenské rock’n’rollové kvarteto Genuine Jacks predstavilo prvý singel Creep Lover z pripravovaného nového albumu.

Genuine Jacks ohlasujú vydanie nového albumu s názvom TURNING MONOCHROME na september tohoto roku. Od poslednej nahrávky CANDYLAND ubehli už 3 roky a v kapele sa toho za tento čas veľa zmenilo. Asi najdôležitejšou zmenou sú noví členovia: bubeník Jakub Spiszak i gitarista Ondřej Blažek. Chalani v kapele dopĺňajú zakladajúcich členov, speváka a gitaristu Juraja Ondrejku a basgitaristu Jakuba Blokšu.

„Na novom albume sme sa naozaj nadreli, o čom svedčí aj fakt, že sa mu venujeme nepretržite už dva roky. Mám pocit, že sme za tento čas hudobne trochu dospeli, v čom nám pomohli hlavne naši fantastickí producenti – Kuba Kaifosz (Lazer Viking) a Charles Rowell (Crocodiles). Singel Creep Lover mi príde ako dobré premostenie od drsného, nespútaného zvuku z CANDYLANDu k zvukovo rozmanitejším a nápaditejším piesňam na TURNING MONOCHROME,“ prezradil spevák Juraj.

Kapela sa pred pár mesiacmi úspešne vystúpila na showcase festivale Sharpe, kde počas „listening session“ získala od hudobných kritikov a profesionálov pozitívne hodnotenie práve vďaka piesni Creep Lover. Dnes si túto chválami ospevovanú skladbu môžete pozrieť spolu s pestrofarebným klipom, ktorý bol natočený zaujímavou duálnou technikou. O kameru a strih sa postaral Marián Šicko, ktorý kapele pomáha s videoklipmi už niekoľko rokov. Farby skrotil Tomáš Holocsy, ktorý s kapelou v minulosti pracoval na strihu videoklipu k skladbe Birdie.

Juraj Ondrejka a NMR