MEDIAL BANANA POZÝVA NA KÁVU. VYCHUTNAJTE SI JU SPOLU S ICH NOVÝM KLIPOM

Kapela Medial Banana sa na leto hlási s novým veselým klipom. Chalani si na festivalovú koncertnú šnúru pripravili vizuál k jednej z ich najpopulárnejších nových skladieb. Či už preferujete espresso, cappuccino, ristretto, macchiato, flat white alebo obyčajného turka, nový klip ku pesničke „Káva“ od Medial Banana si zaručene zamilujete.

 

„Mám, mám, mám rád kávu, po ránu, na obed a k večeru dám ju!“ spievajú banáni v skladbe Káva z ich albumu Rockin‘ It.

Medial Banana 2017Najnovší zábavný klip v réžii Braňa Vinczeho vykresluje bežný deň každého zo šiestich členov kapely a ich cestu na spoločné stretnutie. Každého deň vyzerá samozrejme úplne inak, všetci si však vedia vychutnať svoju šálku kávy popri každodenných aktivitách. Natáčanie trvalo 3 dni a medzi lokalitami sú miesta ako NuSpirit Bar, kaviareň Coffeeshop Company, posilka FitCamp, športová hala Hangair, skatepark, obchod s vinylovými platňami, holičstvo či plaváreň. Či sa chalanom podarilo stretnúť sa už dozviete z klipu. Pozornému oku (ani uchu) neujde, že v závere videa sa nachádza malý teaser na ďalší klip z dielne Medial Banana, ktorým bude tanečný hit “Bomboclaat”.

Album Rockin‘ It sťahuj tu: https://medial-banana.bandcamp.com/album/rockin-it

alebo tu: https://itunes.apple.com/us/album/rockin-it/id1076568869

Medial Banana už zahájili festivalovú šnúru a počas leta 2017 ich uvidíte na podujatiach ako Uprising Festival, Grape, Overjam a množstve ďalších.

Pre viac info sleduj www.medialbanana.com a fb stránku kapely www.fb.com/MedialBanana.

Sveťo Moravčík