MEDIAL BANANA VYDALI ALBUM INNA JAMDOWN NAHRANÝ NA JAMAJKE

Medial Banana - Inna Jamdown (Reggae Callin’ Records, 2016)

innajamdown_obal_format

Skupina Medial Banana má za sebou produktívny rok. Po vydaní druhého štúdiového albumu Rockin’ It na prelome rokov 2015/2016 sa vybrala splniť si sny a vycestovala na expedíciu na Jamajku. Tá trvala takmer mesiac a vznikol tam jej nový kompilačný album Inna Jamdown, na nahrávaní ktorého sa spolupodieľalo  aj niekoľko významných hudobníkov miestnej hudobnej scény. 

Prvým singlom a jedinou piesňou so slovenským textom  na albume je skladba “Doba strieda dobu. Na Jamajke sa skupine Medial Banana podarilo nahrávať s reggae legendami Anthony B, Jah Mason či Bay-C, ale aj s vychádzajúcimi hviezdami tamojšej scény Derajah, Davianah, Spectacular, Dre & KJ či Micah Shemaiah

Nový singel: Medial Banana – Doba Strieda Dobu [Inna Jamdown] 

Skupina Medial Banana má za sebou česko-slovenské turné so zaujímavým konceptom. Pred každým koncertom sa uskutočnilo cestovateľské kino. Počas neho mohli fanúšikovia vidieť ich hudobno-dobrodružný dokument, v ktorom účinkovali umelci a rôzni vzácni hostia ich nového albumu. Podľa nás spolupráca slovenských a jamajských hudobníkov vyznieva skvele a preto sme sa Vám ju rozhodli priblížiť v Albume týždňa.

Viac sa dozviete na stránkach kapely www.medialbanana.com a www.fb.com/medialbanana

Z tlačovej správy upravil Róbert Gregor