NA TOPFEST MIERIA BRITSKÍ THE DARKNESS, SĽUBUJÚ ROCKOVÚ ŠOU V NAJČISTEJŠEJ PODOBE!

Ďalšia dobrá správa pre fanúšikov rocku! Na TOPFEST-e zahrajú britskí The Darkness, ktorí chcú potvrdiť svoju pozíciu jednej z najuznávanejších rockových kapiel. Nositelia ocenenia Brit Award pre najlepšiu britskú skupinu plánujú slovenským fanúšikom predviesť, že aj v súčasnom umelom hudobnom svete, ešte stále žije rocková muzika. The Darkness sa tešia, ako budú na najväčšom rockovom festivale na Slovensku spolu s fanúšikmi zdieľať jednu dušu a stavať sny. Pridáte sa k nim 1.-2. júla na Letisku Piešťany?

TheDARKNESS„Sme hrdí, že sme sa opäť mohli vrátiť na festivalové pódiá v Európe. Chceme potvrdiť našu reputáciu jednej z najuznávanejších rockových kapiel. Stále sme sa nespreneverili modernej umelej dobe. V tomto svete sacharínovej muziky, ktorú robia s pomocou počítačov všelijakí blbci, zostávame autentickí. Drahí rockoví fanúšikovia, sľubujeme vám pravú šou. Verím, že sa na Topfesete stretneme ľudia jednej krvnej skupiny, ktorí zdieľame spoločnú dušu a staviame rovnaké sny,“ hovorí spevák kapely Justin Hawkins.

The Daknerss sú rockovým pojmom. Kapela vznikla v roku 1999. Na konte má aj ocenenie Brit Award pre najlepšiu britskú skupinu.

 „Teraz sme na turné po Európe a ešte plánujeme navštíviť toľko kvalitných festivalov, ako sa len dá. Medzi nimi nesmie chýbať TOPFEST. Potom sa vrátime do nášho tajomného hradu v horách, aby sme dokončili ďalší úžasný album,dodáva Justin Hawkins. 

 V The Darkness okrem speváka Justina Hawkinsa hrá aj jeho brat, gitarista Dan Hawkins, basák Frankie Poullain a bubeník Rufus Taylor. Kapela na TOPFEST-e zahrá aj niektoré piesne z albumu „Last of our kind“, ktorý aktuálne pripravuje.

 „Sme naozaj hrdí, že sa nám podarilo získať aj túto legendu. Britskí The Darkness sú skutočne kvalitným úlovkom, ktorý si rockeri nemôžu nechať ujsť,“ uzatvára organizátor TOPFEST-u Dušan Drobný.

         Najväčší rockový festival na Slovensku bude 1.-2. júla na letisku Piešťany. Okrem britských The Dakness vystúpia aj glam metalová kapela z Fínska Reckless Love, česká legenda Kabát, americká kapela Puddle of Mudd, britskí punkeri UK Subs, česká kapela Wanastowi Vjeci, Chinaski, Horkýže Slíže, Desmod, Inekafe, Zóna A, Slobodná Európa, Walda Gang, The Paranoid, Wasabi Cirkus, Hash, Mad Dog X a ďalší umelci. Lístky na TOPFEST sa dajú kúpiť v sieti predpredaj.sk a ticketportal.sk. Dvojdňové permanentky sú v predaji zatiaľ za zvýhodnenú cenu. Tá sa bude so skracujúcim sa časom do začiatku festivalu zvyšovať. K dispozícii je aj obmedzený počet VIP vstupeniek.

 Zdroj článku a foto: Nora Krchňáková