POKYMAN Z MEDIAL BANANA PREDSTAVUJE CHYTĽAVÚ NOVINKU „NECHAJ MÔJ WEED“. VYCHUTNAJTE SI JU V INTERAKTÍVNOM 360° VYDYMENOM KLIPE!

PokymanBratislavskú reggae kapelu Medial Banana netreba nikomu obzvlášť predstavovať. Stálica slovenských klubov a festivalov naposledy zožala medzinárodný úspech so svojim albumom Inna Jamdown, ktorý sa umiestnil ako #15 najlepší reggae album roku 2016 na svete podľa najväčšieho reggae webu reggaeville.com.

Členovia skupiny na sebe neustále pracujú a popri „banánoch“ sa venujú aj ďalším vlastným projektom. Dnes vám s radosťou predstavujeme nový počin dvoch členov Medial Banana a ich prvý slovenský singel.

Toto je Pokyman s novinkou „Nechaj Môj Weed“, ktorú produkoval Lukie Fwd.

 

 

Pokyman + LukieNasadnite spoločne s bandičkou do zadymenej starej Škody 100 a vychutnajte si novú dancehall skladbu z ľubovoľného pohľadu. Nechaj Môj Weed je totižto 360-stupňový klip, ktorý si skutočne užijete. O edit a postprodukciu videa sa postaral Nicolas Hason, auto zapožičali Studio Neumahr a skladba vychádza pod dvorným labelom Reggae Callin‘ Records. Mix piesne má na starosti Don_Miguel z Little Zion Studio a master zastrešilo Stamusic Studio. Už čoskoro ju nájdete na všetkých digitálnych platformách! #NechajMôjWeed

Mc Pokyman a producent Lukie Fwd svoj nový projekt uviedli ešte koncom leta, kedy vydali svoju prvotinu s názvom „General“, ktorá je určená aj pre medzinárodné publikum. A úspech žnú chalani aj v zahraničí. So svojou novou show sa spoločne s Dj Simple Sample minulý týždeň predstavili v Amsterdame, v lete na rumunskom festivale Electric Castle a predtým dvakrát na Malte. Do konca roka ich čakajú ešte vystúpenia vo Viedni, Budapešti a vo Wroclawe na najväčšom indoor reggae festivale One Love Sound Fest.

Sveťo Moravčík