PRED BRITSKÝMI EDITORS SI ZAHRÁ SLOVENSKÁ SKUPINA WALTER SCHITZELSSON

Walter SchnitzelssonSlovenská kapela Walter Schnitzelsson bude zahrievať fanúšikov pred vystúpením britskej skupiny Editors na ich koncerte 26.11. 2018 v Refinery gallery v Bratislave. 

Walter Schnitzelsson patria medzi obľúbené bratislavské indie rockové skupiny. Tento rok pracujú na novom albume a preto ste ich naživo mohli počuť len zriedka, avšak na veľmi zaujímavých podujatiach.

Predstavili sa pred Depeche Mode na Volt festivale v Maďarsku, otvárali hlavné pódium na Grape festivale a vystúpenie pred kapelou Editors bude ďalším zásahom do čiermeho: ,,Robiť predkapelu takejto skupine nie je jednoduché, ale na toto vystúpenie sa mimoriadne tešíme, Editors patria medzi naše obľúbené kapely. Tento rok sme kvôli nahrávaniu nového albumu Sugar kids won´t stop screaming vystupovali menej, ale na fakt výborných podujatiach a toto bude rozhodne parádna koncertná bodka za rokom 2018,” povedal dojmy o blížiacom sa koncerte líder kapely Jozef Rezník.

Skupina Walter Schnitzelsson nedávno nahrala nový singel Short story, ktorý zverejnila aj s videoklipom. Posledný rok chalani pracovali na nových pesničkách a skladba Short story je tak predzvesťou druhého štúdiového albumu, ktorého sa fanúšikovia dočkajú už onedlho.

NMR + XL Entertainment (foto: archív)