On air
Next
Správy

PRED BRITSKÝMI EDITORS SI ZAHRÁ SLOVENSKÁ SKUPINA WALTER SCHITZELSSON

8.11.2018

Walter SchnitzelssonSlovenská kapela Walter Schnitzelsson bude zahrievať fanúšikov pred vystúpením britskej skupiny Editors na ich koncerte 26.11. 2018 v Refinery gallery v Bratislave. 

Walter Schnitzelsson patria medzi obľúbené bratislavské indie rockové skupiny. Tento rok pracujú na novom albume a preto ste ich naživo mohli počuť len zriedka, avšak na veľmi zaujímavých podujatiach.

Predstavili sa pred Depeche Mode na Volt festivale v Maďarsku, otvárali hlavné pódium na Grape festivale a vystúpenie pred kapelou Editors bude ďalším zásahom do čiermeho: ,,Robiť predkapelu takejto skupine nie je jednoduché, ale na toto vystúpenie sa mimoriadne tešíme, Editors patria medzi naše obľúbené kapely. Tento rok sme kvôli nahrávaniu nového albumu Sugar kids won´t stop screaming vystupovali menej, ale na fakt výborných podujatiach a toto bude rozhodne parádna koncertná bodka za rokom 2018,” povedal dojmy o blížiacom sa koncerte líder kapely Jozef Rezník.

Skupina Walter Schnitzelsson nedávno nahrala nový singel Short story, ktorý zverejnila aj s videoklipom. Posledný rok chalani pracovali na nových pesničkách a skladba Short story je tak predzvesťou druhého štúdiového albumu, ktorého sa fanúšikovia dočkajú už onedlho.

NMR + XL Entertainment (foto: archív)