TOLSTOYS UZATVÁRAJÚ ĎALŠIU KAPITOLU

Slovenská skupina Tolstoys po úspešnom vystúpení na festivale Grape uzatvára festivalovú sezónu a vyráža na ďalšiu sériu koncertov po Slovensku. Posledný krát v zostave šiestich členov.

Tolstoys 2022

Po vydaní albumu „Mirror Me“ (február 2022), ktoré sprevádzalo česko-nemecko-slovenské turné, séria desiatich klipov a desiatich remixov, či fotka na megabillboarde na Times Square v New Yorku, sa vracajú Tolstoys opäť na Slovensko. 

Mladá kapela s ústrednou dvojicou (Ela a Michal) žijúcou v Berlíne už v septembri predstaví tento projekt v Bratislave, Košiciach, Prešove a Trnave. Pre kapelu to budú veľmi špeciálne vystúpenia, keďže budú posledné vo veľkej šestkovej zostave s huslistkou Frederikou Camastrovou a klavíristom Pavlom Rehákom. 

Po slovenskej šnúre Tolstoys odohrajú ešte dva koncerty v Berlíne a Prahe, po ktorých sa naplno pustia do nahrávania nových piesní.

Ochutnávku z novej nevydanej tvorby si budete môcť vypočuť aj na zmieňovaných koncertoch. Počas tejto šnúry predstavia Tolstoys album Mirror Me po prvýkrát aj na dlho očakávaných LP nosičoch, ktoré budú po koncertoch predajné spolu s ďalším merchom kapely. Príďte sa stať súčasťou audiovizuálneho zážitku Mirror Me.

Aktuálne koncerty:

10.9.2022 Bratislava – Živé Račko
15.9.2022 Košice – Tabačka
16.9.2022 Prešov – Wave
17.9.2022 Trnava – Malý Berlín
22.9.2022 Berlín – Kasselhaus
28.10.2022 Praha – Palác Akropolis

NMR (foto: press Tolstoys)