ANDREJ ŠEBAN BUDE STREAMOVAŤ KONCERTY Z TURNÉ 2020

Po viacerých zmenách a odkladoch sa fanúšikovia Andreja Šebana dočkali. Turné 2020 bude a bude ako nebolo.

Turné 2020 sa presúva do online priestoru a bude streamované naživo priamo z koncertných sál v jednotlivých mestách. Andrej bude hrať aj pesničky z nového albumu „Rock and Roll“ z Rači.

Posledný album aj videoklip k piesni „Princ“ sa stretli s dobrými ohlasmi na slovenskej aj českej scéne a pripravované turné je zároveň aktuálnym príbehom o hľadaní cesty živého umenia k fanúšikom.

„Pripravovať trikrát jedno turné je zážitok – učí to pokore a vytrvalosti. Priamy prenos Turné 2020 je spôsob ako spojiť pocit zo šnúry ako ju poznáme, so snahou udržať život aj v kultúrnych stánkoch v slovenských mestách. Tiež je to o ľuďoch, vďaka ktorým sa to môže celé diať. Umelci, technici, zvukári, organizátori, personál v regiónoch a ďalší ľudia, ktorých týmto chceme podporiť a povzbudiť.“ hovorí Tomáš Lukačka, Andrejov manažér.

„Mojou snahou je zahrať štyri rozličné koncerty, kde predstavím svoju rizikovú skupinu, ktorej som jediným členom, kapelníkom a na týchto koncertoch aj priamym divákom. Budete počuť skladby z nového albumu vo verziách klavír a spev, čiže v ich východiskových verziách, množstvo improvizácií, variácie na ľudové témy a hudbu, o ktorej teraz ani ja netuším, aká bude. Vznikne len v daný moment a len pre vás,“ dodáva Andrej Šeban.

Každý, kto si zakúpi alebo už zakúpil lístok, obdrží v deň koncertu unikátny link, prostredníctvom ktorého bude môcť koncert sledovať online. Držitelia vstupeniek bratislavského koncertu si môžu vybrať jedno zo streamovaných podujatí, ktoré im termínovo vyhovuje najviac.

Prehľad koncertov:

10.11. Martin – Barmuseum, 20:00 online stream
11.11. Prievidza – Regionálne kultúrne centrum, 20:00 online stream
12.11. Banská Štiavnica – Kino Akademik, 20:00 online stream
13.11. Nové Zámky – Dom Kultúry, 20:00 online stream

Viac info na www.andrejseban.com

Tomáš Lukačka a NMR