ČECHOMOR PREDSTAVUJE NOVÝ VIDEOKLIP K PIESNI „MAMKO, NEDÁVEJ MĚ“ 

Čechomor - Nadechnutí

Skupina Čechomor zverejnila videoklip k piesni „Mamko, nedávej mě“ z minuloročného albumu „Nadechnutí“. Natáčal sa na koncertnom turné a priaznivcom skupiny umožňuje nahliadnuť aj do zákulisia ich vystúpení.

Na vlaňajšie turné s Kumpanovými muzikantami, za asistencie ktorých album „Nadechnutí“ vznikol, nadviaže v nasledujúcich dňoch päť špeciálnych koncertov. Všetky budú zaznamenávané a následne z nich vznikne live album“, s plánovaným vydaním na jeseň tohoto roku. Hneď na prvej koncertnej zastávke v Olomouci naviac Čechomor obdrží platinovú platňu za predaj posledného albumu.

Čechomor

Jsme moc rádi, že si naši fanouškové a posluchači album oblíbili, že si ho kupují a poslouchají a že právě díky nim je platinové. Doufáme, že i Nadechnutí živě, které teď připravujeme, bude stejně úspěšné a oblíbené,“  hovorí frontman Čechomoru František Černý.

I prostredníctvom pripravovaných koncertov skupina chce opäť pomôcť svojmu dlhodobému chránencovi zameranému na výchovu asistenčných psov, verejne prospešnej organizácie Pomocné tlapky. Tentokrát vyhlasuje prostredníctvom sociálnych sietí verejnú dražbu vstupeniek na jednotlivé koncerty aj s voľným vstupom do zákulisia.

Libor Lisý + NMR (foto: Martina Partolová)