FATHER JOHN MISTY BUDE MAŤ NOVÝ ALBUM GOD’S FAVORITE CUSTUMER

Father John MistyMuzikant z nahrávky najnovšie predstavil piesne Just Dumb Enough to Try a Disappointing Diamonds Are the Rarest of Them All.

Americký hudobník a spevák Father John Misty bude mať album God’s Favorite Customer. Novinka sa dostane na trh 1. júna a bude obsahovať desať skladieb. Tridsaťšesťročný rodák z Rockvillu v Marylande z nich najnovšie predstavil piesne Just Dumb Enough to Try a Disappointing Diamonds Are the Rarest of Them All. Štúdiovka ponúkne aj skladbu Mr. Tillman, ktorú muzikant zverejnil vo februári aj s videoklipom.

Father John Misty, vlastným menom Joshua Michael Tillman, vydal ako J. Tillman osem sólových albumov. Neskôr začal vystupovať pod pseudonymom Father John Misty a vydal nahrávky Fear Fun (2012), I Love You, Honeybear (2015) a Pure Comedy (2017). V roku 2015 na seba upozornil, keď nahral coververzie skladieb Blank Space a Welcome To New York speváčky Taylor Swift. Objavil sa tiež v klipe k piesni Freak speváčky Lany Del Rey. S kapelou Fleet Foxes nahral album Helplessness Blues (2011).

Tracklist albumu Father John Misty – God’s Favorite Customer:
01 Hangout at the Gallows
02 Mr. Tillman
03 Just Dumb Enough to Try
04 Date Night
05 Please Don’t Die
06 The Palace
07 Disappointing Diamonds Are the Rarest of Them All
08 God’s Favorite Customer
09 The Songwriter
10 We’re Only People (And There’s Not Much Anyone Can Do About That)

Zdroj článku: Sita