INTERGALACTIC LOVERS – LIVE AT ANCIENNE BELGIQUE

Intergalactic LoversBelgickej skupine Intergalactic Lovers vyšiel nedávno koncertný album s názvom Live at Ancienne Belgique. Predstavime Vám ho v celej svojej kráse 25.3.2018 o 20-tej hodine v programe New Model Rádio Live!

Cesta k tretiemu albumu Intergalactic Lovers bola dlhá a náročná, a to doslovne. Belgická kapela vytvára svoju zvukovú identitu s ozvenou starých The Cure takmer 10 rokov. Za ten čas stihla dať dokopy tri albumy Greetings & Salutations (2011), Little Heavy Burdens (2014), Exhale (2017) , z toho jeden za múrmi polorozpadnutej továrne v meste Aalst medzi Ghentom a Bruselom, a druhý už v spolupráci s veľkým vydavateľstvom Warner.

K svojmu údernému elektro-rocku v štýle Interpol a Yeah Yeah Yeahs sa Intergalactic Lovers opäť nadýchli 15. septembra 2017. Vtedy vyšla ich tretia štúdiová nahrávka s názvom Exhale. Kapela ju uviedla dvoma klipmi Between the Lines a River.

 

 

„Je celkom logické, že náš zvuk sa vyvíja, veľa sme toho precestovali a všetky myšlienky, ktoré mi behajú po rozume, musia ísť von. Pesničky sú dobrý spôsob, ako sa zbaviť emócií, smútku a hnevu. Buď zložíte hudbu alebo niekoho zbijete,“ hovorí speváčka s krehko pôsobiacim hlasom Lara Chedraoui.

 

 

Takto vyzerajú Inatergalactic Lovers na koncernom pódiu:)

 

Alexander Čerevka