KUSTURICA S HORÁČKOM VYSTÚPIA UŽ DNES VEČER!

Legendárny Emir Kusturica to dnes roztočí v Bratislave! Len deň po včerajšom veľkolepom koncerte v Janáčkovom divadle v Brne mieri skvelý filmár a hudobník do nášho hlavného mesta! Dnes večer sa jeho vášnivý temperament stretne na jednom pódiu s intelektuálnou romantikou Michala Horáčka. Nevídaný dvojkoncert sľubuje fantastický zážitok. Famózny balkánsky umelec vystúpi so svojim 10-členným orchestrom No Smoking Orchestra.  Český básnik a textár Michal Horáček ho bude striedať s koncertným recitálom „Na cestě“. Nenechajte si ujsť výnimočný projekt už dnes o 19.00 v Inchebe, v hale B0!

Kusturica 5Famózny Balkánec Emir Kusturica sa už teší na dnešný koncert v Bratislave! Po včerajšom veľkolepom vystúpení v Janáčkovom divadle v Brne plánuje podobnú šou predviesť aj dnes večer v Inchebe.

 „Náš rock obohatený o prvky folku, popu, tanga či dokonca techna, sú experimentom, ktorý sa ľuďom stále páči. To ma samozrejme nesmierne teší. Hudba je mojou obrovskou vášňou, napĺňa ma. V 10-člennom No Smoking Orchestra som gitaristom aj spevákom. Už sa teším, ako to so slovenským publikom roztočíme,“ uviedol Emir Kusturica. 

 Na pódiu sa bude striedať s vynikajúcim básnikom, textárom a spisovateľom Michalom Horáčkom. V jeho recitáli „Na cestě“ sa prelína hudba so slovom.

 „Mojimi hosťami budú herečka a speváčka Lenka Nová, spevák František Segrado a herec a spevák Ondřej Ruml. V sprievode 5-členného orchestra zahráme to, čomu sa programovo a dlhodobo venujeme: šansónu opretému o básnické texty,“ dodáva Michal Horáček.

Nevídaný dvojkoncert, ktorý sľubuje fantastický zážitok, bude už dnes večer v Inchebe, v hale B0 so začiatkom o 19.00. Posledné lístky sú k dispozícii na www.ticketportal.sk  a www.predpredaj.sk. Koncert prináša Agentúra Topfest.

Zdroj článku a foto: Nora Krchňáková