LP PREDSTAVÍ SVOJ NOVÝ ALBUM V BRATISLAVE

Autorka hitov ako „Girls Go Wild“ či „Lost On You“ – LP – vydala 10. decembra nový album s názvom „Churches“. V júli ho predstaví v Bratislave na samostatnom koncerte.

Novinku sprevádzajú single „The One That You Love“, „How Low Can You Go či Goodbye“, „One Last Time“ a v našom vysielaní ste mohli zachytiť skladbu „Conversation“. Na hity aj piesne z nového albumu sa môžu fanúšikovia tešiť na jej bratislavskom koncerte.

Album Churches vznikol počas pandémie – v časoch, aké sme doteraz nepoznali.

Aj napriek ťažkému obdobiu, LP nazvala tvorbu albumu krásnym zážitkom a prirovnala ho čerstvej zamilovanosti: „Tento album mi je akoby priateľom. Priateľom, ktorý ma previedol jedným z najťažších období v histórii ľudstva a zároveň náročným obdobím môjho života.“

Churches je jej šiestym štúdiovým albumom. Nachádza sa na ňom pätnásť skladieb.

LP, vlastným menom Laura Pergolizzi, prerazila v roku 2017 piesňou „Lost On You“, v hudobnej branži bola však hviezdou už roky predtým. Je totiž talentovanou a úspešnou autorkou hitov, ktoré poznáme od hviezd ako Rihanna, Rita Ora, Celine Dion, Christina Aguilera, Cher či Backstreet Boys.

Po rokoch skladania skladieb pre iných sa LP rozhodla pre vlastnú spevácku kariéru, čo sa jej oplatilo.

Jej piesne ako „Lost On You“, „Girls Go Wild“, „The One That You Love“, ale aj jej novinka „The One That You Love“, patria medzi stálice rádiových playlistov rádií. LP si podmanila aj internet. Len skladba Lost On You sa môže pochváliť viac ako miliardou vypočutí, každý mesiac si jej skladby na Spotify pustí 4,5 milióna ľudí a na YouTube si jej skladby vypočuje každý deň viac ako 2,6 milióna fanúšikov.

Bratislavský koncert LP sa bude konať v NTC Aréne 12. júla 2022.

Vstupenky sú v predaji v Ticketportali, u Dr. Horáka a na Goout.sk. Nový album „Churches“ aj vstupenky na koncert sú v predaji aj na www.drhorak.sk.

Silvia Turnerová a NMR (foto: Darren Craig)