NOVÝ VIDEOKLIP GARYHO NUMANA ZNOVU NAFILMOVAL CHRIS CORNER Z IAMX

Gyry Numan Legendárny pionier britskej synth a elektronickej scény Gary Numan zverejnil video k skladbe “My Name Is Ruin”, ktorá vyšla na značke BMG ako prvý singel z pripravovaného albumu “Savage”. Filmované bolo v púštnej oblasti 29 Palms a Joshua Tree. Štáb musel zniesť obrovské horúčavy s teplotami až 48°C a ako sa vyjadril Gary, bolo to „HOT“!
 
Video opäť pre svoj idol režíroval spevák skupiny IAMX Chris Corner, s pomocou asistentiek Janine a Lydie Gezang. Chris predtým už Garymu nafilmoval video k piesni “I Am Dust” z predošlého albumu “Splinter”, ako jedno z najlepších Garyho videí vôbec. Lokácie sú úžasné. Pusté, suché, zakázané a neuveriteľne horúce. Absolútne ideálne pre album venovaný predovšetkým budúcemu svetu zničenému globálnym otepľovaním.
 
Vo videoklipe hrá a spieva aj Garyho najmladšia dcéra Persia, ktorá vo svojich 11 rokoch svoju úlohu perfektne zvládla.
 
Singel “My Name Is Ruin” budú môcť slovenskí fanúšikovia počuť aj vo vysielaní slovenských alternatívnych rádií. Album “Savage” vyjde 15. septembra, a samozrejme, všetci sa môžu tešiť na prvý slovenský koncert, ktorý Gary Numan odohrá 24. októbra v bratislavskom MMC. Vstupenky sa predávajú v sieti Predpredaj.sk.
 
Palo Pilárik