POKYMAN A COCOMAN POSIELAJÚ NOVÉ PARTY POZDRAVY

Dvaja výrazní predstavitelia reggae & dancehall scény spojili sily v nových nahrávkach a chystajú sa na česko-slovenské turné.


Dvojica veľkolepo zahájila svoju spoluprácu na tohtoročnom Uprising Festivale. Pokyman a Cocoman spoločne zavítajú do Bratislavy, Prešova, Brna, Plzne a Prahy aj s niekoľkými hosťami na každej zastávke. Prvé dva koncerty môžete zažiť už tento týždeň!

Okrem koncertnej šnúry si pre vás dvojica nachystala tiež nové skladby. Prvá nesie názov „Sweet Spot“, vznikla v bratislavskom štúdiu The Wellders pod taktovkou Pokyho dvorného producenta a hráča na klávesové nástroje z Medial Banana, prezývaného Lukie FWD.

Ku skladbe zverejnila dvojica lyric video s celým textom


Najnovšia skladba s názvom „Poďsi“ žiari ako röntgen

Keď prepojíte dvoch najaktívnejších hudobníkov z českej a slovenskej reggae scény, pridáte k tomu tanečnú scifi elektronickú produkciu a drsný vizuál od Antonína Starého, vznikne takáto bomba. Cocoman a Pokyman svojim už druhým spoločným singlom lákajú na nadupanú šou!

Ak aspoň trochu sledujete domácu reggae a dancehall scénu, túto dvojicu vám nemusíme predstavovať. Jeden je MC, DJ a frontman slovenskej skupiny Medial Banana, druhý je český spevák a producent a ani jeden nie je za mikrofónom žiadne ucho. Správy o novej spolupráci sa objavili už na jar, teraz môžu fanúšikovia na oboch stranách štátnych hraníc konečne oslavovať.

Zvuk a beat má najnovšie pod kontrolou priamo Cocoman a jeho produkcia pod značkou štúdia Coco Jammin. Táto futuristická skladba rozhodne neznie ako bežné nahrávka reggae alebo dancehall. Hlboké basy 808, fackujúce tlieskanie a plná záhrada cyberpunkových synťákov vám pretiahne uši.

Video v produkcii Stop Zevling natočil mladý videomaker Antonín Starý a je z toho vysoko návyková záležitosť. Chlapci sú pripravení na párty a rozhodne prekvapili. Kto by čakal lenivé pohodové „regéčko“, bude pravdepodobne zaskočený. Ďalšie single nás vraj čakajú čoskoro.

Ako vyzerá show tejto dvojice naživo určite príďte skontrolovať na ich jesenné klubové turné, ktoré štartuje už tento týždeň zástavkami na bratislavskom Šafku a v prešovskom Stromoradí. Poď si!

Sveťo Moravčik a NMR (foto: press)