PUDING PANI ELVISOVEJ ZVEREJNILI VIDEO K NOVÉMU SINGLU POD PAPLÓN

Puding pani Elvisovej - Pod paplónDva roky od vydania Tektonickej Platne prichádza skupina Puding pani Elvisovej (PPE) s novým singlom s názvom Pod paplón, ku ktorému bol zverejnený aj videoklip. Skupina si na ňom zopakovala spoluprácu s Martinou Slovákovou – autorkou videoklipov ku skladbám Gramatika, Ďobkanie, či Astoria.

“Nová pieseň vznikla veľmi rýchlo, začali sme ju písať v januári tohto roku a koncom mesiaca sme ju mali už skoro celú hotovú. Dúfam, že v podobnom tempe sa nám podarí nahrať aj ďalšie skladby, aby sme mohli čím skôr vydať nové EP, alebo album a vyraziť na turné. “ prezrádza Pino z Pudingu.

Puding pani Elvisovej - Pod paplón 2O mix a mastering piesne sa postaral Marek Rakovický a jej vizuálnu časť kapela zverila do rúk Martine Slovákovej, s ktorou už spolupracovala na videách ku skladbám z albumu Pí. Vo videu účinkujú tanečníčky zo SND a tiež samotná skupina premietaná na speváčku Slivku.

“Video vznikalo postupne a pasáž s dievčatami v posteli bola natáčaná bez nás, keďže sme práve niekde koncertovali a nestíhali sme byť pri tom. Maťa nám však priebežne posielala fotky z natáčania, ktoré nás vždy veľmi potešili.” – hovorí Pino.

Skladba je prvou predzvesťou nového materiálu a kapela ju už hráva naživo na svojich koncertoch. Najbližšie môžete Puding pani Elvisovej vidieť v máji na akcii Bažant na Mlynoch, či na festivale Cityfest v Piešťanoch.

Zdroj článku a foto: PPE