MEDIAL BANANA A POZITÍVNA ENERGIA V KLIPE SLNEČNÉ BRÝLE

Chytľavá novinka od Medial Banana sa dokonale hodí do horúcich dní. Pri počúvaní piesne „Slnečné brýle“ si okamžite budete podupkávať do rytmu a dostanete chuť na malý výlet s priateľmi. Užite si tento nával pozitívnej energie od ikonickej slovenskej reggae kapely s videoklipom v štýle 90-tych rokov, v ktorom nechýbajú pestré módne výstrelky, doplnky a ani štýlové „báwo“.

Retro video k novej hymne slnečných dní má na starosti mladý filmár Andrey Istok so svojím teamom a my vám zaručujeme, že po prvom vypočutí ju nedostanete z hlavy.

Skladbu „Slnečné brýle“ nájdete na nedávno vydanom albume „Nedotknuteľní“, ktorý takmer celý vznikol v domovskom štúdiu Wellders v Bratislave. Tento album vyšiel pod hlavičkou dvorného vydavateľstva Reggae Callin‘ Records v distribúcii Warner Music.

Medial Banana so svojím tretím albumom sú úspešní v online aj offline svete. Po prvom mesiaci od jeho vydania prekročili skladby z nového albumu Nedotknuteľní hranicu 1 milión streamov iba na službe Spotify. Na YouTube najnovšie pesničky dosahujú dokopy už 3 milióny zhliadnutí. Albumu sa darí aj v podobe CD nosiča a zberatelia sa už v týchto dňoch dočkajú aj vytúženého vinylu.

Kapele sa ihneď po uvoľnení korona-opatrení podarilo naplniť kalendár a počas leta sa na nich môžete tešiť na festivaloch a koncertoch po celom Slovensku.

Za sebou majú už vypredaný bratislavský koncert a jednu zastávku v Trenčíne a už o pár dní vyrážajú na Senec, Nitru, Lučenec, Žilinu, Čadcu či Košice. Novú šou odohrajú aj na tohtoročných špeciálnych zmenšených edíciach známych domácich festivalov ako Žákovic, Atmosféra, Sound Garden, Punkáči deťom, Grape a Uprising.

KEDY A KDE? #MBleto20

16.7. – Senec – Slnečné jazerá
17.7. – Nitra – Hidepark
18.7. – Lučenec – Letné kino
24.7. – Žilina – Smer 77 Klub
25.7. – Košice – Kasárne/Kulturpark
31.7. – Malý Žákovic – Trenč. Bohuslavice
01.8. – Čadca – Zion park
08.8. – Malý Grape – Piešťany
15.8. – Lipt. Mikuláš – Tatralandia
15.8. – Nádych s Atmosférou – Hontianske Nemce
21.8. – Kamenec – Veľké Uherce
28.8. – Punkáči deťom – Trenčín
29.8. – Uprising „WakeLake Edition“ – Bratislava
05.9. – Sound Garden – Lipt. Mikuláš
17.9. – Pezinok – Amfiteáter

Sveťo Moravčík a NMR (foto: press Medial Banana)