NA NITRIANSKEJ VIANOČNEJ PÁRTY „VIANOČKA“ VYSTÚPIA BILLY BARMAN, MAJK SPIRIT AJ SLOBODNÁ EURÓPA

Billy Barman 2017Zabudnite na nudné vianočné večierky a príďte sa vyblázniť na originálnu párty Vianočka! Zatancujete si, stretnete nových kamarátov a k tomu všetkému vám zahrajú skvelé kapely a DJ. 7. decembra vystúpia v Agrokomplexe Nitra obľúbení Majk Spirit, Kali a Rock Reunion, a kapely Billy Barman, Heľenine Oči a Slobodná Európa. Okrem skvelej hudby sa môžete tešiť na predvianočnú atmosféru, vianočné drinky a jedlá. DJ-ský set predstaví legendárny DJ Galagha

To najlepšie zo všetkých žánrov! Tak bude vyzerať Vianočka, ktorá ponúkne viacero hudobných štýlov na jednej vianočnej párty.
„Tento rok sme sa po prvýkrát rozhodli zorganizovať zimnú edíciu festivalu Topfest inak. Zamerali sme sa na mladých ľudí a študentov a zorganizovali v Agrokomplexe v Nitre vianočný koncert. Spoločným menovateľom všetkých vystupujúcich na našej Vianočke je ich energické a zábavné vystúpenie,“ teší sa na podujatie organizátor Slobodna Europa 2017Dušan Drobný.

Vianočka ponúkne rôzne žánre, aby si každý našiel to, čo ho baví. Raper Kali príde odspievať špeciálny koncert s rockovou kapelou, aký ste ešte nemali šancu zažiť. Na vianočnom koncerte sa predstaví aj slovenská hip-hopová legenda Majk Spirit. Obľúbená skupina Billy Barman zahrá aj skladby z najnovšieho albumu „Dýchajúce obrazy“. DJ-ský set si pripravil DJ Galagha, ktorý je považovaný za jedného z otcov drum and bassovej scény u nás. Rockový žáner zastúpia kapely Heľenine Oči a Slobodná Európa, ktorá predvedie ako vždy dokonalú šou.

„Moja obľúbená vianočná pesnička je „Narodil sa Kristus Pán, veseľme sa“. Vianoce mám rád. Záleží na osobnom prístupe k tomuto sviatku. V našej rodine je to čas, kedy sa celá rodina stretneme, poďakujeme Bohu, že sme spolu, spomenieme si na tých, ktorí pri stole chýbajú, navečeriame sa a navzájom sa potešíme darčekmi,“ opisuje na Vianoce Sveťo Korbeľ, gitarista kapely Slobodná Európa.

Vianočnú atmosféru koncertu doplnia vianočné drinky a jedlá ako kapustnica, lokše, turbo punč a varené víno. Návštevníci dostanú ku každej vstupenke welcome drink zdarma. Nebude chýbať ani súťaž o najlepší vianočný outfit. Ak prídete v kostýme, dostanete dva welcome drinky zdarma. Inšpiráciu na vianočné kostýmy nájdete na našom facebooku a instagrame. Brány vianočnej párty sa otvárajú 7. decembra o 16:00 v Agrokomplexe Nitra.

Nora Krchňáková (foto: Pavol Karell)