ŽILINSKÁ SKUPINA DAVE BRANNIGAN ZVEREJNILA VIDEOKLIP K PIESNI DANCING CLOUDS

DAve Brannigan - Dancing CloadsŽilinská skupina Dave Brannigan zverejnila videoklip  k piesni Dancing Clouds, ktorú nájdete aj na ich debutovom albume Young Creatures. Doteraz si chalani z kapely zvykli robiť klipy až na pár výnimiek svojpomocne. Pre tento raz sa rozhodli osloviť mladého tvorcu videoklipov Bena Reda. Benovi sa pieseň Dancing Clouds páčila a tak sa dohodli na spolupráci.

Dava BranniganLíder kapely Dave Brannigan Dušan Škunda mal už svoju predstavu o vizuály, v ktorom by mala dominovať krása prírody. Dôvodom bola súvislosť s textom piesne, ktorý popisuje pozitívny pohľad na život, pretváranie vnemov na príjemné a veselé. Podstatou klipu je upozorniť na to, že život je taký ako ho vnímame. 

Vhod prišiel Benov plánovaný výlet na Island. Zdokumentovaním tejto cesty a prírodných scenérií Islandu vznikol tento videoklip.

 

 

Dancing Clouds je jedna z najpokojnejších, najpohodovejších a najuhladenejších skladieb na debutovom albume Dave Brannigann s názvom Young Creatures. Ten si môžete vypočuť na všetkých známych streamingových hudobných službách.

 

Zdroj správy a foto: Martin Kozánek