METRONOME FESTIVAL


Event Details


Festival podľa návštevníkov charakterizuje unikátnosť a jedinečná koncepcia oslovujúca široké spektrum fanúšikov, ktorí môžu byť jeho súčasťou.

Metronome festival

Každý rok návštevníkom prináša veľké hudobné mená, zaujímavé hviezdy alebo originálne hudobné projekty, ojedinelé výročné koncerty, comebacky kapel či netradičné spojenia. Fanúšikovia a milovníci kvalitnej hudby sa tak mali v štvorročnej histórii festivalu možnosť stretnúť s takými menami, ako sú Sting, Iggy Pop, Massive Attack, Chemical Brothers, Kasabian, Liam Gallagher, Kraftwerk 3-D, Tom Odell, alebo David Byrne. Spätnou väzbou je rastúca tendencia návštěvnosti, kedy minuloročnú jedinečnú príležitosť „byť pri tom“ využilo na 18 000 návštěvníkov.

Festival Metronome sa okrem hudobného programu snaží ponúknuť aj návštevnícky komfort, dostatok miest k sedeniu, velký výber občerstvenia a od minulého ročníka tiež bezhotovostný platobný systém.

Program 2022

ŠTVRTOK 23.6. (15:30 – 2:45)

METRONOME STAGE
17:30
GO_A
19:00
MŇÁGA A ŽĎORP
21:30
NICK CAVE AND THE BAD SEEDS
ČT FONTANA STAGE
20:00
LENKA DUSILOVÁ & ŘEKA ANSÁMBL
MOON STAGE
00:00
ČECHOMOR
01:15
DJ ROXTAR
IQOS STAGE
00:00
333 FEAT LISA RAMEY, CHRIS JAGGER & TEREZA RAYS
ELECTRO STAGE
AFTERPARTY S RADIOM 1
00:00
DJ SEINFELD
01:30
DJ AID KID

PIATOK 24.6. (15:00 – 3:45)

METRONOME STAGE
17:00
SUNNBRELLA
19:30
LOLA MARSH
22:30
BECK
PARK STAGE
18:15
MARPO & TROUBLEGANG 10Y
21:00
OH WONDER
ČT FONTANA STAGE
18:00
7KRÁT3 & LIVE BAND
21:00
TATA BOJS
TREE STAGE
15:30
HELLWANA
16:45
ARLETA
18:30
EMILY BURNS
20:00
ANNET X
MOON STAGE
AFTERPARTY S RADIEM 1
23:45
EVERYTHING EVERYTHING
02:00
PROBASS ∆ HARDI
IQOS STAGE
23:45
MARPO & TROUBLEGANG 10Y

SOBOTA 25.6. (12:30 – 4:45)

METRONOME STAGE
17:30
PRAGO UNION
20:00
BALTHAZAR
22:30
UNDERWORLD
PARK STAGE
15:30
ANDY CERMAK
16:45
LUSAINT
18:30
VLTAVA 50: FLOEX FT ROBOT JOSEF
21:00
DJ WICH & MANIAK
ČT FONTANA STAGE
16:30
LENNY
19:00
ALICE & DAN BÁRTA
21:30
SYMFOMIG 21: MIG 21 & ORCHESTR NÁRODNÍHO DIVADLA
TREE STAGE
12:45
COLORFUL PEOPLE
14:15
BROWNIES
15:45
MELISSA LINGO
17:30
LANUGO
19:15
FRIEDBERG
21:00
LASH & GREY
MOON STAGE
RADIO SPIN NIGHT
23:45
REDZED
01:00
FLOHIO
02:15
NOBODYLISTEN
03:45
KEWU
IQOS STAGE
19:15
PHONETICK
23:45
DJ TRÁVA & RISTO (LAZY LIZARD)
03:00
DJ YULIYA FEDIV
ELECTRO STAGE
23:45
DJ JOSEF SEDLOŇ
01:30
RIDO
03:15
MUSTAFFA & SHERIFF

Facebook event

NMR