NOVÁ HUDBA: OKTÓBER 2023

V čase, keď sme spustili skúšobné vysielanie prostredníctvom platformy Mixcloud, prinášame súhrn hudobných noviniek aj na streamovacích službách Spotify a Tidal.


Medzi pripravenými ukážkami nájdete všetko podstatné, čo sa nám nazbieralo za posledný mesiac. O mnohých novinkách sme už informovali v novej rubrike Editorský výber, alebo prostredníctvom samostatných článkov.

Pripomeniem, že výborné nové albumy nahrali napríklad Sufjan Stevens, Amaarae, Laid Back, Federico Aubele, Hania Rani, The National, Ladaniva, Mikky Blanco, Lalalar, Miranda, Animal Collective, Yussef Dayes, alebo domáce skupiny Tornádo Lue a Terrible 2s.

Potešili aj nové single, ktoré nedávno zverejnili Blonde Redhead, David Holmes, Timea, Karol Mikloš, The Curly Simon a mnohí ďalší.

Pokiaľ vám to nebude stačiť, nalaďte sa na naše online vysielanie na Mixcloude, ktoré už čoskoro obnovíme aj na našom webe spolu s playlistami. Všetko je po starom, až na večerné špeciály, ktoré sú nahradené slovenskou a českou hudobnou scénou.

Držte nám palce!

Róbert Gregor